image/svg+xml
image/svg+xml

Kurullar/Komisyonlar/Teşkilatlar



 

Yürürlük : Bu yönerge, Senatonun 27/02/2019 tarih ve 2019/03-06 sayılı kararı ile kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.

TEKNİK GEZİ FAALİYETLERİNİ DÜZENLEME VE YÜRÜTME KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr.  Sevim ÇELİK

Rektör Yardımcısı 

Doç. Dr. Said CEYHAN

Genel Sekreter  V.

Yavuz ÇOMARLI

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı V.

Yavuz ÇOMARLI

İdari ve Mali İşler Daire Başkanı

Ömer Faruk ÇALAP

Öğrenci Konseyi Başkanı

 

  

Yürürlük : Bu yönerge, Senatonun 24/10/2018 tarih ve 2018/15-02 sayılı kararı ile kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.

SOSYAL ALANLAR VE YEMEKHANE DENETLEME KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Sedat YAZICI

Rektör Yardımcısı 

Ali DÖNMEZ

Genel Sekreter Yardımcısı

 

Öğretim Görevlisi

Emre ÇINAR

Yetkili Sendika Temsilcisi

Ömer Faruk ÇALAP

Öğrenci Konseyi Başkanı

 

 

 Yürürlük : Bu yönerge, Senatonun 24/10/2018 tarih ve 2018/15-07 sayılı kararı ile kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr.  Sevim ÇELİK

Rektör Yardımcısı

Doç. Dr. Said CEYHAN

Genel Sekreter V.

Yavuz ÇOMARLI

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı V.

 Doç. Dr. Bilal KURŞUNCU

Öğretim Görevlisi

 Dr. Öğr. Üyesi Bekir GÜLER

Öğretim Görevlisi

Ömer Faruk ÇALAP

Öğrenci Konseyi Başkanı

 Eslem KARACALAR

Öğrenci Temsilcisi

 

  

GENÇ OFİS KÜLTÜR, SANAT, SPOR EĞİTİM İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr.  Sevim ÇELİK

Rektör Yardımcısı

Doç. Dr. Yafes YILDIZ

Dekan Yardımcısı

Yavuz ÇOMARLI

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı V.

 

 

FOTOKOPİ VE KANTİN FİYAT TESPİT  KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görevi

Ali DÖNMEZ

Genel Sekreter Yardımcısı

Kadem BİÇER

Şube Müdürü /Sağlık Kültür ve Spor Daire Bşk.

 Songül KİŞİOĞLU

Şube Müdürü/Sağlık Kültür ve Spor Daire Bşk.

Memduh ŞAHİN

Fakülte Sekreteri

Ümit SARI

Bilgisayar İşletmeni

 

 

SOSYAL İŞLETMELER  DENETLEME KOMİSYONU

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Başkan

Vildan BAŞBUĞ

Tabip

Üye

Mehtap ZAMAN

Diyetisyen

Üye

Elif TEKİN

Gıda Mühendisi

Üye

Ömer Faruk ÇALAP

Öğrenci Konsey Başkanı

Üye

 

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

Öğrenci Temsilcisi

,

  

  

YEMEKHANE HİZMETLERİ KOMİSYONU

Unvan - Adı Soyadı

Birim

Görevi

Şube  Müdürü Kadem BİÇER

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Başkan

Şube Müdürü Mustafa DEMİR

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

Asil Üye

Şef İbrahim ÖZDEMİR

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Asil Üye

Programcı Orhan CESUR

Öğrenci İşler Daire Başkanlığı

Asil Üye

Bilgisayar İşletmeni Erdal AYDIN

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Asil Üye

Şube Müdürü Songül KİŞİOĞLU

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yedek Üye

Şube Müdürü Fatma TUTSAK

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

Yedek Üye

Şef Murat GÜLLÜ

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yedek Üye

Dilek KUVVETLİOĞLU

Öğrenci İşler Daire Başkanlığı

Yedek Üye

Yılmaz AKCA

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yedek Üye

 

  

YEMEK HİZMETLERİ KONTROL TEŞKİLATI

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Başkan

Mehtap ZAMAN

Diyetisyen

Üye

Elif TEKİN

Gıda Mühendisi

Üye

Yılmaz AKCA

Bilgisayar İşletmeni

Yedek Üye

Erdal AYDIN

Bilgisayar İşletmeni

Yedek Üye

Muammer ULUS

Bilgisayar İşletmeni

Yedek Üye

 

  

YEMEK HİZMETLERİ MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

İbrahim ÖZDEMİR

Şef

Başkan

Yılmaz AKCA

Bilgisayar İşletmeni

Üye

Elif AKCA

Bilgisayar İşletmeni

Üye

Murat GÜLLÜ

Şef

Yedek Üye

Muammer ULUS

Bilgisayar İşletmeni

Yedek Üye

 

 

YEMEK HİZMETLERİ TEKNİK ŞARTNAME KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

İbrahim ÖZDEMİR

Şef

Başkan

Mehtap ZAMAN

Diyetisyen

Üye

Elif TEKİN

Gıda Mühendisi

Üye

Murat GÜLLÜ

Şef

Yedek Üye

Elif AKCA

Bilgisayar İşletmeni

Yedek Üye

Erdal AYDIN

Bilgisayar İşletmeni

Yedek Üye

 

MUTFAK MALZEMELERİ ALIMLARI TEKNİK ŞARTNAME KOMİSYONU

    

Mutfak Malzemeleri Alımları İçin Teknik Şartname Hazırlama Komisyonu

Şube Müdürü Kadem BİÇER

Başkan

Diyetisyen Mehtap ZAMAN

Asil Üye

Gıda Mühendisi Elif TEKİN

Asil Üye

Şef İbrahim ÖZDEMİR

Asil Üye

Şef Murat GÜLLÜ

Asil Üye

Şube Müdürü Songül KİŞİOĞLU

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni Elif AKCA

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni Erdal AYDIN

Yedek Üye



SWAB ANALİZLERİ KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Mehtap ZAMAN

Diyetisyen

Başkan

Elif TEKİN

Gıda Mühendisi

Üye

Yüklenici Firma

Gıda Mühendisi veya Diyetisyen  

Üye

 

   

SOSYAL İŞLETMELER  BELGE KONTROL KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Başkan

Vildan BAŞBUĞ

Tabip

Üye

Mehtap ZAMAN

Diyetisyen

Üye

Elif TEKİN

Gıda Mühendisi

Üye

Elif AKCA

Bilgisayar İşletmeni

Üye

 

 

BİRİM KALİTE KURULU KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Yavuz ÇOMARLI

Daire Başkanı V.

Başkan

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Üye

İbrahim ÖZDEMİR

Şef

Üye

Vildan BAŞBUĞ

Tabip

Üye

Mehtap ZAMAN

Diyetisyen

Üye

 

  

KISMI ZAMANLI ÖĞRENCİ ALIMI DENETLEME KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Başkan

Murat GÜLLÜ

Şef

Üye

Yılmaz AKCA

Bilgisayar İşletmeni

Üye

 

  

SU DEPOLARI NUMUNE ALMA TEMİZLEME/ MALZEME ALIMI KONTROL  KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Başkan

Muammer ULUS

Bilgisayar İşletmeni

Üye

Erdal AYDIN

Bilgisayar İşletmeni

Üye

 

 

ÖĞRENCİ KULÜPLERİNİN İL İÇİ VEYA İL DIŞI KONAKLAMA/BESLENME YERLERİNİ
ARAŞTIRMA VE MALİYET  KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Başkan

İbrahim ÖZDEMİR

Şef

Üye

 

Öğrenci Kulübü Akademik Danışmanı

Üye

Murat GÜLLÜ

Şef

Üye

Muammer ULUS

Bilgisayar İşletmeni

Üye

 

 

MUTFAK MALZEMELERİ ALIMLARI TEKNİK ŞARTNAME KOMİSYONU


Mutfak Malzemeleri Alımları İçin Teknik Şartname Hazırlama Komisyonu

Şube Müdürü Kadem BİÇER

Başkan

Diyetisyen Mehtap ZAMAN

Asil Üye

Gıda Mühendisi Elif TEKİN

Asil Üye

Şef İbrahim ÖZDEMİR

Asil Üye

Şef Murat GÜLLÜ

Asil Üye

Şube Müdürü Songül KİŞİOĞLU

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni Elif AKCA

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni Erdal AYDIN

Yedek Üye

 

 

  

AVANS (ÖN ÖDEME) İŞLEMLERİ KOMİSYONU

(Öğrenci Kulüpleri İçin Çekilen Avanslar İçin)

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Asıl Üye

Murat GÜLLÜ

Şef

Asıl Üye

İdari Personel

Avans İşlemleri

 

Songül KİŞİOĞLU

Şube Müdürü

Yedek Üye

İbrahim ÖZDEMİR

Şef

Yedek Üye

* Tutanak Belge imzaları için

 

  

AVANS (ÖN ÖDEME) İŞLEMLERİ KOMİSYONU

 

Adı Soyadı

Unvan

Görevi

Kadem BİÇER

Şube Müdürü

Asıl Üye

İbrahim ÖZDEMİR

Şef

Asıl Üye

İdari Personel

Avans İşlemleri

 

Songül KİŞİOĞLU

Şube Müdürü

Yedek Üye

Murat GÜLLÜ

Şef

Yedek Üye

* Tutanak Belge imzaları için

 

  

ÖĞRENCİ KONSEYİ DENETİM KURULU

Adı Soyadı

Fakülte

Görevi

Muhammed KÜÇÜKOKKA

Eğitim Fakültesi

Başkan

Belgin SOFU 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Vekil

Fatih GÜRSOY

Edebiyat Fakültesi

Asil Üye

Abdulsamet ÖKSÜZ

Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Asil Üye

İrem UYGUR

Edebiyat Fakültesi

Asil Üye

Özlem ARTAR

Eğitim Fakültesi

Yedek Üye

Serra BAŞER

Edebiyat Fakültesi

Yedek Üye

 
 

Yaklaşık Maliye Tespit Komisyonu

 

Piyasa Fiyat Araştırma Komisyonu

 

Unvanı

Adı Soyadı

 

 

Unvanı

Adı Soyadı

Başkan

Şef

İbrahim ÖZDEMİR

 

Başkan

Şef

İbrahim ÖZDEMİR

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Murat GÜLLÜ

 

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Yılmaz AKCA

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Yılmaz AKCA

 

Üye

Büro Personeli

Şeyma ÇELİK SEZGİN

Yedek Üye

Şube Müdürü

Songül KİŞİOĞLU

 

Yedek Üye

Şube Müdürü

Kadem BİÇER

Yedek Üye

Şef

Elif AKCA

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Elif AKCA

 

  

Muayene ve Kabul Komisyonu

(Mal Alımı İdare )

 

Muayene ve Kabul Komisyonu

(Tıbbı Malzeme Alımı İdare )

 

Unvanı

Adı Soyadı

 

 

Unvanı

Adı Soyadı

Başkan

Şube Müdürü

Kadem BİÇER

 

Başkan

Tabip

Vildan BAŞBUĞ

Üye

Büro Personeli

Şeyma ÇELİK SEZGİN

 

Üye

Diyetisyen

Mehtap ZAMAN

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

 

Üye

Hemşire

Fatma AYDIN

Yedek Üye

Tekniker

Yaşar BAYRAKTAR

 

Yedek Üye

Şube Müdürü

Songül KİŞİOĞLU

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Yılmaz AKCA

 

Yedek Üye

Psikolog

Şenay ÇAKIR

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Elif AKCA

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Elif AKCA

 

  

Muayene ve Kabul Komisyonu

(Öğrenci Kulüpleri Mal Alımı)

 

Muayene ve Kabul Komisyonu

(Öğrenci Kulüpleri Hizmet Alımı)

 

Unvanı

Adı Soyadı

 

 

Unvanı

Adı Soyadı

Başkan

Şef

Murat GÜLLÜ

 

Başkan

Şef

Murat GÜLLÜ

Üye

Büro Personeli

Şeyma ÇELİK SEZGİN

 

Üye

Büro Personeli

Şeyma ÇELİK SEZGİN

Üye

 

Kulüp Akademik  Danışmanı

 

Üye

 

Kulüp Akademik  Danışmanı

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muammer ULUS

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muammer ULUS

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Elif AKCA

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Elif AKCA

 

 

Muayene ve Kabul Komisyonu

(Hizmet  Alımı İdare)

 

 Taşınır ve Demirbaş Sayım Kurulu

 

Unvanı

Adı Soyadı

 

 

Unvanı

Adı Soyadı

Başkan

Şube Müdürü

Kadem BİÇER

 

Başkan

Şube Müdürü

Kadem BİÇER

Üye

Büro Personeli

Şeyma ÇELİK SEZGİN

 

Üye

Büro Personeli

Şeyma ÇELİK SEZGİN

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

 

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muammer ULUS

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muammer ULUS

 

Yedek Üye

Şef

İbrahim ÖZDEMİR

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Yılmaz AKCA

 

Yedek Üye

Şef

Murat GÜLLÜ

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Elif AKCA

 

Yedek Üye

Bilgisayar İşletmeni

Erdal AYDIN

     

 

Sosyal Güvencesi Olmayan Öğrencilerimiz İçin; 

5510 Sayılı Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Kanunun tüm hükümlerinin 01.01.2012 tarihinde hayata geçmiş olması nedeni ile
ülkemiz sınırları içerisinde yaşayan tüm insanlar aynı kanunun 60. maddesinde belirtilen koşullarda Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınmıştır.

Sosyal güvencesi olmayan öğrencilerimizin gelir tespiti için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına 31 Ocak 2012 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.